بانکهای دولتی آمریکا از حالا می‌توانند پشتوانه استیبل کوین‌ها را ذخیره کنند

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 1 مهر 1399 در ساعت 28 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

براساس نامه تفسیری دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده که روز دوشنبه منتشر شد ، بانک های ملی در اختیار داشتن ارزهای ذخیره برای پول های ثابت خواهند بود.

در راهنمای جدید آمده است: "ما نتیجه می گیریم كه یك بانك ملی ممكن است چنین" ذخایر "پایدار بیت کوین را به عنوان خدماتی به مشتریان بانك نگه دارد.

در کنار اعلامیه ، برایان بروکس ، سرپرست معاونت ارزی ، خاطرنشان کرد که خدمات پایدار کوین، بخشی از بسیاری از فعالیت های بانک ها است:

در این نامه مشخص شده است که در حال حاضر ، این تنها در مورد کوین های ثابت با پشتوانه 1: 1 با ارز دیگر اعمال خواهد شد ، به این معنی که توکن های وابسته به "سبد" ارزهایی مانند Saga یا برخی از نسخه های Libra مستثنی هستند.

Tether (USDT) مثال مشهوری از کوین با ثبات است که به دلار آمریکا ، با استفاده از ذخایر موجود در نیویورک متصل است. با این حال ، بحث و جدال طولانی در مورد Tether وجود دارد که گفته می شود از این ذخایر برای جبران خسارات در صرافی Bitfinex استفاده کرده است.

از زمانی که برایان بروکس ، رئیس سابق بخش حقوقی Coinbase ، در ماه مارس به عنوان سرپرست OCC فعالیت کرد، دفتر در گسترش نقشی که رمزنگاری می تواند در بانک های ایالات متحده ایفا کند بسیار فعال بوده است. در ماه ژوئیه، OCC تصمیم مشابهی را ارسال کرد که تأیید می کند بانک های فدرال می توانند دارایی های رمزنگاری شده را نگهداری کنند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
داستینگ

داستینگ

حمله داستینگ به نوعی فعالیت مخرب اشاره دارد که در آن هکرها و کلاهبرداران با ارسال مقادیر کمی کوین به ...
بانکهای دولتی آمریکا از حالا می‌توانند پشتوانه استیبل کوین‌ها را ذخیره کنند

بانکهای دولتی آمریکا از حالا می‌توانند پشتوانه استیبل کوین‌ها را ذخیره کنند

براساس نامه تفسیری دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده که روز دوشنبه منتشر شد ، بانک های ملی در اختیار دا ...
استفاده از بلاک چین در صنعت بازی

استفاده از بلاک چین در صنعت بازی

فهرست جایگاه صنعت بازی در حال حاضر نحوه کار چگونه ممکن است بلاکچین بر دنیای بازی تأثیر بگذارد ما ...